Посольство України в Алжирській Народній Демократичній Республіці та Малі (за сумісництвом)

Україна та Алжир налагоджують культурно-гуманітарну співпрацю.

18 грудня 2018, 14:59

18 грудня ц.р. Посол України в Алжирі Максим Субх зустрівся з Міністром культури Алжиру Еззедіном Мейгубі.

У ході переговорів були розглянуті шляхи активізації культурно-гуманітарного співробітництва між країнами, а також перспективи проведення спільних мистецьких заходів.

Окремо алжирська сторона наголосила на зацікавленості у відновленні переговорного процесу щодо укладення Угоди про співробітництво у сфері культури і мистецтва між Кабінетом Міністрів України та Урядом АНДР.

Алжирському високопосадовцю були презентовані арабомовні переклади творів Тараса Шевченка та Лесі Українки та запропоновано вивчити можливість здійснення українськими та алжирськими науковцями арабомовного перекладу «Кобзаря», що матиме непересічне значення для популяризації української культури в усьому арабському світі.

Сторони також домовились опрацювати можливість проведення впродовж 2019 р. Днів культури Алжиру в Україні.

Останні новини

!До уваги громадян України! | 12 червня, 16:41

Повідомляємо, що постановою від 10.06.2019 № 971 «Про внесення змін до постанови Центральної виборчої комісії від 12 квітня 2012 року № 67» (текст зазначеної постанови розміщено на веб-сторінці ЦВК за адресою: https://cvk.gov.ua/pls/acts/showcard3fcd.html?id=45964&what=0) Центральною виборчою комісією було, зокрема, змінено адресу приміщення для голосування та приміщення дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 900004 при Посольстві України в Алжирській Народній Демократичній Республіці.

Посол України в Алжирі провів зустріч із Генеральним директором ТПП АНДР | 12 червня, 14:40

12 червня ц.р. Посол України в Алжирі Максим Субх провів зустріч із Генеральним директором Торгово-промислової палати Алжиру В. Беглюль.

Посол України в Алжирі взяв участь у церемонії нагородження фіналістів Кубку АНДР з футболу | 09 червня, 15:52

08 червня ц.р. Посол України в Алжирi Максим Субх разом з колективом дипустанови відвідали фінал Кубку Алжиру  з футболу.

Урочисте відкриття виставки “Друга світова війна: Україна - Алжир” | 27 травня, 16:47

 27 травня 2019 року Посольством України в Алжирі спільно з Національним архівом Алжиру проведено урочисте відкриття документальної виставки “Друга світова війна: Україна - Алжир”. Відкриваючи виставку, з вітальним словом виступили Генеральний директор Національного архіву Алжиру пан Абдельмаджід Шіхі (Abdelmadjid CHIKHI), Посол України в Алжирі Максим Субх, аташе з питань оборони при Посольстві України підполковник Роман Музиченко.

Зустріч Посла України із журналістами Алжиру з нагоди Дня Африки | 24 травня, 10:56

23 травня ц.р. в рамках відзначення Дня Африки та з нагоди Священного місяця Рамадан Посольством України в Алжирі організовано робочу вечерю-іфтар за участі понад 20 представників найбільших друкованих, радіо та телевізійних ЗМІ Алжиру.