Посольство України в Алжирській Народній Демократичній Республіці та Малі (за сумісництвом)

Київ 12:12

Україна та Алжир налагоджують культурно-гуманітарну співпрацю.

18 грудня 2018, 14:59

18 грудня ц.р. Посол України в Алжирі Максим Субх зустрівся з Міністром культури Алжиру Еззедіном Мейгубі.

У ході переговорів були розглянуті шляхи активізації культурно-гуманітарного співробітництва між країнами, а також перспективи проведення спільних мистецьких заходів.

Окремо алжирська сторона наголосила на зацікавленості у відновленні переговорного процесу щодо укладення Угоди про співробітництво у сфері культури і мистецтва між Кабінетом Міністрів України та Урядом АНДР.

Алжирському високопосадовцю були презентовані арабомовні переклади творів Тараса Шевченка та Лесі Українки та запропоновано вивчити можливість здійснення українськими та алжирськими науковцями арабомовного перекладу «Кобзаря», що матиме непересічне значення для популяризації української культури в усьому арабському світі.

Сторони також домовились опрацювати можливість проведення впродовж 2019 р. Днів культури Алжиру в Україні.

Останні новини

Триває діалог щодо налагодження співпраці між національними бібліотеками України та Алжиру | 18 березня, 13:52

У контексті  розвитку двосторонніх відносин у культурній сфері Посол України в Алжирі Максим Субх провів робочу зустріч з т.в.о. Директора Національної бібліотеки Алжиру Хаят Ґунні.

До уваги іноземних студентів! | 17 березня, 10:25

Щодо запроваджених Міністерством освіти і науки України змін, що стосуються навчання іноземних студентів у закладах вищої освіти України

Дільнича виборча комісія з чергових виборів Президента України при Посольстві України в Алжирській Народній Демократичній Республіці розпочала свою роботу | 14 березня, 13:18

14 березня 2019 р. відбулося перше засідання дільничої виборчої комісії з виборів Президента України 31 березня 2019 р. закордонної виборчої дільниці №900004 при Посольстві України в Алжирі.

До уваги громадян України! | 14 березня, 10:44

12 березня 2019 року Центральна виборча комісія своєю постановою № 531 утворила дільничі виборчі комісії з виборів Президента України закордонних виборчих дільниць закордонного виборчого округу (текст зазначеної постанови розміщено на веб-сторінці ЦВК за посиланням: http://www.cvk.gov.ua/vp_2019/).

Зустріч Посла України в Алжирі з Генеральним директором Державного офісу з питань зернових Алжиру | 13 березня, 19:01

13 березня ц.р. Посол України в Алжирі Максим Субх зустрівся з Генеральним директором Державного офісу з питань зернових Алжиру "OAIC" Мохамедом Белабді.