Посольство України в Алжирській Народній Демократичній Республіці та Малі (за сумісництвом)

Київ 12:52

Україна та Алжир налагоджують співпрацю у сфері охорони здоров'я

10 грудня 2018, 18:21

10 грудня ц.р. Посол України в Алжирі Максим Субх провів зустріч із Міністром охорони здоров`я Алжиру Мухтаром Хасабляуі для обговорення шляхів активізації співпраці у відповідній сфері. 

Алжирський посадовець наголосив на зацікавленості його відомства у розвитку співробітництва з МОЗ України, а також підписанні відповідної угоди між Україною та Алжиром.

Останні новини

Триває діалог щодо налагодження співпраці між національними бібліотеками України та Алжиру | 18 березня, 13:52

У контексті  розвитку двосторонніх відносин у культурній сфері Посол України в Алжирі Максим Субх провів робочу зустріч з т.в.о. Директора Національної бібліотеки Алжиру Хаят Ґунні.

До уваги іноземних студентів! | 17 березня, 10:25

Щодо запроваджених Міністерством освіти і науки України змін, що стосуються навчання іноземних студентів у закладах вищої освіти України

Дільнича виборча комісія з чергових виборів Президента України при Посольстві України в Алжирській Народній Демократичній Республіці розпочала свою роботу | 14 березня, 13:18

14 березня 2019 р. відбулося перше засідання дільничої виборчої комісії з виборів Президента України 31 березня 2019 р. закордонної виборчої дільниці №900004 при Посольстві України в Алжирі.

До уваги громадян України! | 14 березня, 10:44

12 березня 2019 року Центральна виборча комісія своєю постановою № 531 утворила дільничі виборчі комісії з виборів Президента України закордонних виборчих дільниць закордонного виборчого округу (текст зазначеної постанови розміщено на веб-сторінці ЦВК за посиланням: http://www.cvk.gov.ua/vp_2019/).

Зустріч Посла України в Алжирі з Генеральним директором Державного офісу з питань зернових Алжиру | 13 березня, 19:01

13 березня ц.р. Посол України в Алжирі Максим Субх зустрівся з Генеральним директором Державного офісу з питань зернових Алжиру "OAIC" Мохамедом Белабді.