Посольство України в Алжирській Народній Демократичній Республіці та Малі (за сумісництвом)

Україна та Алжир налагоджують співпрацю у сфері охорони здоров'я

10 грудня 2018, 18:21

10 грудня ц.р. Посол України в Алжирі Максим Субх провів зустріч із Міністром охорони здоров`я Алжиру Мухтаром Хасабляуі для обговорення шляхів активізації співпраці у відповідній сфері. 

Алжирський посадовець наголосив на зацікавленості його відомства у розвитку співробітництва з МОЗ України, а також підписанні відповідної угоди між Україною та Алжиром.

Останні новини

!До уваги громадян України! | 12 червня, 16:41

Повідомляємо, що постановою від 10.06.2019 № 971 «Про внесення змін до постанови Центральної виборчої комісії від 12 квітня 2012 року № 67» (текст зазначеної постанови розміщено на веб-сторінці ЦВК за адресою: https://cvk.gov.ua/pls/acts/showcard3fcd.html?id=45964&what=0) Центральною виборчою комісією було, зокрема, змінено адресу приміщення для голосування та приміщення дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 900004 при Посольстві України в Алжирській Народній Демократичній Республіці.

Посол України в Алжирі провів зустріч із Генеральним директором ТПП АНДР | 12 червня, 14:40

12 червня ц.р. Посол України в Алжирі Максим Субх провів зустріч із Генеральним директором Торгово-промислової палати Алжиру В. Беглюль.

Посол України в Алжирі взяв участь у церемонії нагородження фіналістів Кубку АНДР з футболу | 09 червня, 15:52

08 червня ц.р. Посол України в Алжирi Максим Субх разом з колективом дипустанови відвідали фінал Кубку Алжиру  з футболу.

Урочисте відкриття виставки “Друга світова війна: Україна - Алжир” | 27 травня, 16:47

 27 травня 2019 року Посольством України в Алжирі спільно з Національним архівом Алжиру проведено урочисте відкриття документальної виставки “Друга світова війна: Україна - Алжир”. Відкриваючи виставку, з вітальним словом виступили Генеральний директор Національного архіву Алжиру пан Абдельмаджід Шіхі (Abdelmadjid CHIKHI), Посол України в Алжирі Максим Субх, аташе з питань оборони при Посольстві України підполковник Роман Музиченко.

Зустріч Посла України із журналістами Алжиру з нагоди Дня Африки | 24 травня, 10:56

23 травня ц.р. в рамках відзначення Дня Африки та з нагоди Священного місяця Рамадан Посольством України в Алжирі організовано робочу вечерю-іфтар за участі понад 20 представників найбільших друкованих, радіо та телевізійних ЗМІ Алжиру.