Посольство України в Алжирській Народній Демократичній Республіці та Малі (за сумісництвом)

, Київ 15:00

ВИКРАДЕНА ПРИНЦЕСА: РУСЛАН і ЛЮДМИЛА

28 березня, 20:29

Прем’єра в Україні: 7 березня 2018

Виробництво: студія Animagrad (FILM.UA Group)

https://www.youtube.com/watch?v=Sntg4XnAL98

https://www.youtube.com/watch?v=RDOPiR5IAaI

https://www.youtube.com/watch?v=Xqfgl6939tU

 

ВИКРАДЕНА ПРИНЦЕСА: РУСЛАН  і ЛЮДМИЛА

Прем’єра в Україні: 7 березня 2018

Виробництво: студія Animagrad (FILM.UA Group)

Жанр: комедiя, пригоди, iсторiя кохання
Хронометраж:  85 хвилин
ЦА: сiмейна, 3+
Стиль: 3D анiмацiя
Звук: Dolby Digital
Мова: українська, англiйська
Режисер: Олег Маламуж
Сценарій: Ярослав Войцешек
Сценарний консультант: Ендрю Хiлтон (The Screenplay Mechanic)
Продюсер: Єгор Олесов

Прокат в Україні: Ukrainian Film Distribution
За підтримки Державного агентства України з питань кіно

СИНОПСИС

Ця дивовижна історія трапилась у чарівному місті Києві – за часів відважних воїнів, прекрасних принцес і могутніх чаклунів. Мандрівний артист Руслан, який мріє стати лицарем, зустрів прекрасну Мілу і закохався в неї, навіть не підозрюючи, що дівчина - донька київського князя. Але щастю закоханих не судилося тривати вічно: злий чаклун Чорномор з’явився в магічному вихорі і на очах Руслана викрав кохану, прагнучи перетворити силу її кохання на власну чаклунську могутність. Не роздумуючи, Руслан рушив у погоню за вкраденою принцесою, щоб, здолавши всі перешкоди та небезпеки на своєму шляху, довести, що справжня любов – сильніша за магію.

ГОЛОВНІ ГЕРОЇ

МІЛА

Як єдина донька князя, Міла знає про навколишній світ лише те, що написано у її численних книжках. Горда і розумна, ця принцеса не бачить метою свого життя щасливе заміжжя, тому постає проти свого суворого батька та його спроб нав’язати їй нареченого. Натомість Міла збирається вирушати у справжній світ, де на неї чекає справжнє життя і справжнє кохання - але й справжня небезпека.

 

РУСЛАН

Симпатичний хлопець, мандрівний актор і трубадур. Він має цілий набір якостей, які притаманні скоріше шляхетним лицарям, аніж  бідним служителям сцени. Руслан добрий, сильний, спритний, відповідальний, вправно володіє мечем і навіть має у своєму арсеналі секретні прийоми. Він ніколи не кине друга в біді і завжди захистить слабкого. Але все ж таки Руслан – лише актор, що його дуже пригнічує.

 

ЧОРНОМОР

Злий, вередливий, старий та кривоногий карлик з кошлатою бородою, божевільними очима і манією величі. Незважаючи на безглузду зовнішність, Чорномор дуже небезпечний і могутній чаклун. За своє майже нескінченне життя він пізнав усю найпотаємнішу магію, а головне, неабияк навчився бачити слабкості опонентів і завдавати ударів неодмінно в їх найбільш вразливі місця. Чорномор підступний, хитрий і безжалісний. Він не цурається жодних методів задля досягнення своїх цілей, а цілей у нього не так щоб вже й багато – це вічне життя і підтримання своїх сил і величі. 

 

ХОМ'ЯК ВІННИЦЬКИЙ

Товстий ненажера, що здається абсолютним ледарем і простаком. Проте, коли справа стосується їжі, він дивує усіх своєю винахідливістю та спритністю.

 

СИНИЦЯ ЮЛЯ

На вигляд – мила пташка. А насправді - героїня з сильним характером. Вона – вірний друг і соратник Руслана,  завжди виступає на стороні розумних рішень. Юля відважна і смілива - мабуть, навіть занадто смілива для своїх незначних розмірів. Зазвичай вона спокійна, стримана і не схильна вплутуватися у різноманітні пригоди. Але якщо вже доводиться, то можна не сумніватися – Юля не підведе.

ПОПЕРЕДНІ ПРОДАЖІ

У лютому 2015 року на Європейському кіноринку Берлінського міжнародного кінофестивалю права на прокат фільму було продано в Ізраїль та Південну Корею, в травні 2016 року на кіноринку Marché du Film Каннського кінофестивалю — у Францію, франкомовні території, а також Болгарію, Іран та Польщу. 10 грудня 2016 року видання «The Hollywood Reporter» повідомило, що фільм після презентації місяцем раніше на Американському кіноринку був проданий в Китай, Німеччину, Австрію, Швейцарію, Литву, Латвію, Естонію, Північну Африку та на Близький Схід. Також було заявлено, що триває продаж у деякі інші території.

З 13 по 16 березня 2017 року в Гонконзі пройшов щорічний ринок кіно- і телеконтенту FILMART, на стенді FILM.UA Group були представлені проекти анімаційної студії Animagrad, серед яких була і «Викрадена принцеса: Руслан і Людмила». У передостанній день ринку вперше в Азії відбувся скрінінг сцен анімаційного фільму, запрошення на прем'єру опинилось на обкладинці видання The Hollywood Reporter, а сам скрінінг пройшов успішно і отримав позитивний фідбек від учасників ринку. На початку квітня в Каннах відбувся MIPTV (Marché International des Programmes de Télévision) — один з найбільш важливих європейських ринків аудіо-візуального контенту, на стенді української делегації був представлений й мультфільм «Викрадена принцеса: Руслан і Людмила».19 і 23 травня 2017 року на найбільшому кіноринку Marche du Film в рамках 70 Канського кінофестивалю з великим успіхом пройшли ринкові скринінги мультфільму, в результаті яких проект здобув безліч позитивних відгуків, і розпочалися переговори щодо продажу прав на показ мультфільму на нових територіях.

Загалом станом на 2017 рік, права на кінопрокат анімаційного фільму «Викрадена принцеса: Руслан і Людмила» попередньо продані на 34 території по всьому світу, серед яких країни Європи, Азії та Латинської Америки.

ПІДТРИМКА ДЕРЖКІНО

Мультфільм «Викрадена принцеса: Руслан і Людмила» став переможцем 9-го конкурсного відбору Державного Агентства з питань кіно та телебачення. Проект отримав один з найвищих балів (40,83) серед 88 проектів-фіналістів та 172 опрацьованих заявок. Сума державного фінансування – 19,5 млн грн, що складає близько 20% від загальної суми бюджету. Контракт про надання часткового державного фінансування був підписаний з Держкіно  6-го грудня 2016 року.

СОЦМЕРЕЖІ

Сайт: stolenprincess.com
Facebook: www.facebook.com/StolenPrincess
Instagram: www.instagram.com/thestolenprincessfilm
Twitter: twitter.com/StolenPrincess

ПРО СТУДІЮ

Компанія Анімаград була заснована в 2012 році, входить до складу FILM.UA Group і є одним з провідних анімаційних продакшенів у Східній Європі. ЇЇ портфоліо включає ряд успішних проектів у технологіях 2D і 3D анімації, в тому числі анімаційний серіал «Ескімоска», який на даний момент доступний широкій міжнародній аудиторії в Європі, США, Канаді та в Китаї.

На даний момент Анімаград виробляє та розробляє ряд повнометражних і серіальних анімаційних проектів, розрахованих на міжнародний ринок. У березні 2018 року планується реліз першого повнометражного 3-D анімаційного проекту студії Анімаград –  «Викрадена принцеса: Руслан і Людмила», а наприкінці 2019  -  вихід на екрани наступного повнометражного мульфільму «Мавка. Лісова пісня».

Останні новини

Перший світовий форум українознавчих суботніх та недільних шкіл | 28 березня, 20:23

Міжнародний інститут освіти, культури та зв’язків з діаспорою Національного університету «Львівська політехніка» (МІОК) проводить 17-22 серпня 2018 у м.Львів Перший світовий форум українознавчих суботніх та недільних шкіл.

Інтерв'ю Тимчасового повіреного у справах України в АНДР Андрія Білецького та першого секретаря з консульських питань ПУ в АНДР (консула) Олександра Дем’янюка інформаційному агентству УНІАН | 25 грудня 2017, 17:32

Консул Посольства України в Алжирській народній демократичній республіці Олександр Дем’янюк та Тимчасовий повірений у справах України в АНДР Андрій Білецький розповіли про роботу диппредставництва в Алжирі, українську діаспору, торгівлю між країнами та розповіли про тонкощі процесу видачі віз алжирцям.Детальніше читайте на УНІАН: https://www.unian.ua/common/2311559-ukrajintsi-malo-znayut-pro-aljir.html

Зустріч з Президентом алжирського Національного Союзу Промислових Виробників та переробників Алі Герфа (Ali Guerfa). | 27 листопада 2017, 19:21

22.11.2017 за ініціативи алжирської сторони відбулась зустріч Тимчасового повіреного у справах України в АНДР А.В.Білецького з Президентом алжирського Національного Союзу Промислових Виробників та переробників Алі Герфа (Ali Guerfa).

Церемонія вшанування пам'яті воїнів, загиблих в роки Першої та Другої світових воєн | 27 листопада 2017, 19:14

12 листопада 2017 року в м.Алжир на території військового цвинтаря Делі Ібрагім за ініціативою Посольства Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії в АНДР провадилась церемонія вшанування пам’яті воїнів, загиблих в роки Першої та Другої світових воєн.