Посольство України в Алжирській Народній Демократичній Республіці та Малі (за сумісництвом)

, Київ 15:47

«День інформації щодо доступу на ринок України»

12 квітня, 17:08

10 квітня 2017 р. в приміщенні ТПП АНДР за участю Посольства України в АНДР було проведено «День інформації щодо доступу на ринок України»

В заході взяли участь Перший Віце-президент ТПП Алжиру Р.Амур, Президент ТПП області Медеа А.Хадеф,  Директор Департаменту міжнародних зв’язків ТПП АНДР У.Бехлуль та інші. Загалом на заході були присутні більше 100 представників ділових кіл Алжиру та ЗМІ.

З доповіддю і презентацією потенціалу економіки України для розвитку двосторонніх зовнішньоекономічних відносин з АНДР виступив Тимчасовий повірений у справах України в АНДР А.В.Білецький.

Згідно програми заходу після презентації відбулось обговорення наживо з представниками алжирського бізнесу можливостей розвитку двосторонніх економічних зв’язків, були надані роз’яснення щодо конкретних запитань стосовно інвестиційного клімату в Україні, можливостей здійснювати імпортно-експортні операції тощо.

Останні новини

Statement of the Foreign Minister of Ukraine on the 3rd Anniversary of MH17 | 19 липня, 20:48

Statement of the Foreign Minister of Ukraine on the 3rd Anniversary of MH17

Робочий візит Голови Державної казначейської служби України до АНДР | 12 липня, 20:51

З 9 по 11 липня 2017 року в Алжирі з метою участі у тематичному семінарі Асоціації казначейських служб (AIST) на тему «Як оптимізувати управління грошовими коштами?» перебувала Голова Державної казначейської служби України Тетяни Слюз

Два прапори - одна країна! | 26 червня, 16:28

День кримськотатарського прапора

Всесвітній День вишиванки в Алжирі | 18 травня, 18:33

Вже більше 10 років третього четверга травня щороку в українці по всьому світу відзначають День вишиванки.

День інформації щодо нових Правил оформлення віз в Україну | 14 травня, 14:50

13 травня 2017 року в приміщенні Посольства України в АНДР було проведено «День інформації щодо нових Правил оформлення віз в Україну»